• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga global Kutná hora

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem je zvyšovat úroveň bezpečnosti všech obyvatel Kutné Hory a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  Tréninky probíhají v Kutné Hoře nepřetržitě od roku 2015 pod vedením hlavního instruktora Jana Kužela, který po několikaletém tréninku prošel náročnou 23 denní instruktorskou certifikací pod hlavičkou organizace Krav Maga Global v témže roce a pravidelně se účastní každoročních instruktorských updatů vedených nejlepšími instruktory z Krav Maga Global teamu. Honza se kromě Krav Magy věnuje i Brazilskému jiu-jitsu, je certifikovaný instruktor posilování s vlastní vahou organizace StrongFirst, funkčního pohybu FMS, Ground Force Method a strečinkové metodologie Flexible Steel. U nás jste tedy v dobrých rukou. 

  Pořádáme pravidelné tréninky pro dospělé i děti. Na našich trénincích si zvýšíte sebevědomí, fyzičku a sílu, naučíme vás vypořádat se s jakoukoliv konfliktní situací či případným napadením. V sebeobraně je základem prevence a deeskalace konfliktu, proto jsou nedílnou součástí našich tréninků. Ne vždy se ale podaří z konfliktní situace tak říkajíc "vykecat" nebo utéct a pak přichází na řadu rychlé a efektivní techniky Krav Maga. I když se snažíme o co nejreálnější pojetí tréninku, bezpečnost našich studentů je vždy na prvním místě. 

  současnost

  Pravidelné tréninky pro děti, juniory a dospělé probíhají dle následujícího rozvrhu:


  Děti 6 -9 let
  Středa 18:15 - 19:00
  Čtvrtek 15:55 - 16:40 - Nábor otevřen! 

  Junioři 10 - 13 let
  Čtvrtek 16:45 - 17:30 - Nábor otevřen!
  Neděle 16:30 - 17:15 - Nábor otevřen!

  Dospělí
  Středa 19:05 - 20:35 (pokročilí)
  Čtvrtek 19:00 - 20:30 (začátečníci) 
  Neděle 17:30 - 19:00 (začátečníci)
  Neděle 19:05 - 20:35 (pokročilí)

  Pro přihlášení do nových tříd navštivte naše lokální stránky kravmagarespekt.cz nebo kontaktujte instruktora.

   

  Kromě pravidelných tréninků pořádáme rozličné společné aktivity.